REFERENCE

 

 

Jak jsem si užila kurz prodlužování řas řasa na řasu

 

Ráda bych se s vámi podělila o své zážitky, zkušenosti a poznatky, které jsem získala při nedávno absolvovaném školení s prodlužováním řas metodou řasa na řasu.

 

Přiznám se, že před začátkem jednodenního kurzu jsem měla obavy, zda zvládnu tento, z mého pohledu složitý kosmetický úkon a zda mi to vůbec půjde. Dlouho jsem váhala, zda se mám na tento kurz vůbec přihlásit. Díky paní Lence jsem se odhodlala tento jednodenní kurz absolvovat.

 

 

Začátek byl ráno v 10.00 hodin v salónu Jasmína a hned při příchodu do tohoto salónu, kde byla školicí místnost připravena pro výuku a praktickou část tohoto školení, mne přivítala velmi příjemná a vstřícná školitelka Lucka. Proběhlo vzájemné představení a v krátkosti mi bylo nastíněno, jaká bude náplň kurzu společně s časovým rozvrhem, protože jsem byla zvědavá na to, co mne čeká.

 

V první části byla probrána teorie, která je potřebná pro znalost nezbytných náležitostí, které souvisí s prováděnými činnostmi. Především se jednalo o používané materiály z pohledu vhodnosti použití a jejich vlastnosti. Současně byly prezentovány jednotlivé druhy řas a teoreticky popsána technologie aplikace včetně lepidel a nástrojů potřebných pro zdárné zvládnutí prodlužování řas metodou řasa na řasu. V této části jsem se dozvěděla mnoho nových a cenných informací a udělala jsem si představu, jak funguje princip lepení řas a jaké jsou úskalí, možnosti a výhody této aplikace. Bylo zde mnoho nových informací a přiznám se, že už jsem se těšila na praktickou část tohoto kurzu, kdy si budu moci sama tuto metodu vyzkoušet. Zatím jsem jen slýchala od mých kamarádek, jak probíhá samotné lepení řas z pohledu zákaznice, ale nyní jsem se dostala mnohem hlouběji do této problematiky.

 

Konečně přišla na řadu praktická část tohoto kurzu, kdy jsem si mohla vyzkoušet samotnou aplikaci. Přestože jsem se velmi těšila, byla jsem rovněž hodně nervózní, zda to vůbec zvládnu. Veškeré potřebné materiály (řasy, lepidla, pinzety, atd.) jsem měla zahrnuty v ceně kurzu. Tudíž není třeba si pořizovat na kurz sadu na lepení řas, což jsou další náklady, pokud byste se rozhodla, že tohle není úplně vaše parketa. Jako model jsem měla svoji kamarádku, která neměla obavy z mého počínání při lepení řas a uvolila se být mým modelem při mé první aplikaci. Školitelka byla velmi příjemná, velmi pečlivě a pomalu mi ukázala na mé modelce jak začít, krok po kroku mi dokonale vysvětlila a předvedla jak aplikovat řasy. Pod jejím vedením, a samozřejmě i s její pomocí jsem začala lepit řasy své modelce.

Zkušeně mne dál naváděla a ukazovala, jak mám postupovat a na co si dát pozor tak, aby bylo dosaženo dokonalého výsledku. Pravdou je, že se jedná o velmi precizní a přesnou práci, která vyžaduje velkou dávku trpělivosti. S postupem času jsem sama na sobě pozorovala, že se má technika a rychlost lepení jednotlivých řas zlepšuje, a že ve srovnání s prvními řasami, které jsem lepila, byly ty poslední již snáze a lépe přilepeny. Z výsledku jsem byla přímo nadšená, protože jsem měla před začátkem kurzu obavy, zda to vůbec zvládnu a také, aby byla zároveň i má modelka spokojená. Velmi příjemná byla i pozitivní reakce paní školitelky. Musím říct, že jsem moc ráda, že jsem prošla tímto kurzem, kdy jsem se dozvěděla mnoho nových informací a naučila jsem se úplně nové věci, o kterých jsem dosud neměla ani tušení.

 

Pokud se ohlédnu zpět a celkově bych měla hodnotit tuto mojí nedávnou zkušenost, jsem opravdu nadšená, že jsem mohla toto školení absolvovat a naučit se prodlužovat řasy metodou lepení řasy na řasu. Velmi ráda bych poděkovala nejen firmě DIAMOND BEAUTY (www.vlasy-king.cz), díky které jsem mohla kurz absolvovat, ale také velmi milé a příjemné paní školitelce Lucce a v neposlední řadě mé odvážné kamarádce Lucce, která se uvolila být mým prvním počinem v této oblasti. Pokud bych mohla, doporučuji všem, kteří uvažují o absolvování tohoto kurzu anebo se chtějí věnovat prodlužování řas, aby neváhali a vyzkoušeli si to. Současně bych jim ráda popřála, aby byly tak nadšení a spokojení, jako jsem byla já.

 

Stanislava Sedlmajerová

 

 

 

Provozovatel webu, DIAMOND-BEAUTY.CZ, se sídlem Okrouhlá 18, Brno, 625 00, IČ: 87340356, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím